İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

  1. İade edilebilir rezervasyonlarda giriş tarihinin 3 gün (72 saat) öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir. Giriş tarihine 3 günden (72 saat) az süre kalan iptallerde 1 gecelik konaklama bedeli kesinti yapılır. Misafir bildirim yapmaksızın tesise gelmez ve giriş yapmazsa (No-show) toplam konaklama bedelinden sorumludur ve toplam bedel tahsil edilir ve iade yapılmaz.
  2. İade edilmez (non refundable) rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin vergiler dahil tamamı rezervasyon anında tahsil edilir ve iade edilmez. “Ön Ödeme” ile yapılan rezervasyonların iptal taleplerinde yapılan ön ödeme bedeli iade edilmez. Müşterinin kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük engel olan rahatsızlıkları/ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile yazılı ibrazı halinde, iptal/devir maddeleri istisnadır.
  3. Her halükârda hizmet satımı için yapılan tüm masraf, vergi, harç ve zorunlu yapılmış ödemeler iade edilmez.
  4. Misafirin, Çamlık87 Hotel’de konaklamasına bir engel çıkar ise, otel yetkilileri misafiri aynı bölgede daha iyi veya eş değerde bir tesise aktarabilir.
  5. Misafir, otelde konakladığı süre içerisinde keyfi değişiklik yapmak istediği taktirde hiçbir şekilde ödeme iadesi yapılmaz.