Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

SATICI ŞİRKET
Jinan Berk İnsaat Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi Çamlık 877 Hotel’in sahibidir. Bundan sonra kısaca “OTEL” olarak adlandırılacaktır.

SATICI ŞİRKETNIN WEB SİTESİ
www.camlik87.com

SATIŞA KONU OLAN ÜRÜN VE KONU
www.camlik87.com internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler. Başlıca ürün Otel’in sahip olduğu odaların kiralanmasıdır. Rezervasyon formunda belirtilmiş olan hizmetler esas alınacaktır. İşbu sözleşme, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat kapsamında yukarıda belirlenen ürün ve hizmet sağlanmasını ve taraflar hak ve yükümlülüklerini konu almaktadır.

SATICI ŞİRKET ADRESİ
Sefa Çamlık Mah. İnönü Cad. No: 87 10400 Ayvalık, Balıkesir

SATICI ŞİRKET TELEFONU
Tel: +90 266 312 1501

MÜŞTERİ
Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde www.camlik87.com internet adresinden ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra kısaca “MÜŞTERİ” olarak adlandırılacaktır.

VERGİ
Satışı yapılan tüm ürünlere KDV dahildir. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

MÜŞTERİ BİLGİLERİ
MÜŞTERİ, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. MÜŞTERİ, verdiği tüm bilgilerin doğruluğundan sorumludur. İstenilen bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluklardan dolayı gereklidir. MÜŞTERİ, fatura için gerekli bilgileri en geç hizmetin bitiş tarihine kadar OTEL’e bildirmek zorundadır. Aksi halde fatura değişiklikleri OTEL’e karşı ileri sürülemez.

FİYAT POLİTİKASI
İnternet sitemizden satılan tüm oda fiyatlarında değişiklik yapma hakkı OTEL (www.camlik87.com) de saklıdır. OTEL, bu değişiklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Yazım hataları istisnadır.

ÖDEME İŞLEMLERİ
MÜŞTERİ internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. OTEL zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. OTEL, MÜŞTERİ’nin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür. Bilgi koruması konusunda: Bakınız: Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Diğer Sözleşme Maddeleri

1- OTEL internet sitesi üzerinde yer alan tüm oda bilgileri ve fiyatları sürekli kontrol etmek zorundadır. Ancak her türlü duruma karşın dizgi veya hesaplama hatalarından kaynaklanan durumlarda OTEL sorumlu değildir.

2- OTEL’in Internet sitesinden oda kiralayan tüm MÜŞTERİ’ler, sözleşmede yer alan maddelerin tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Müşteri ödemenin tamamını yapmadan veya belirtilen ön ödeme yapılmadan sözleşme onaylanmış olmayacaktır. Ödemenin yapıldığı her halükârda belgelenmelidir. Müşteri, otel, konaklama ve ilgili yeterli bilgiyi edindiğini, tüm önbilgileri okuduğunu, bilmek istediği tüm konularda gerekli bilgiyi aldığını, ödeme şartlarını anladığını ve elektronik ortamdan bunu teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

3- MÜŞTERİ, konaklama tesisine giriş ve çıkış saatlerine uymak, tesisin tüm kurallarına uymakla yükümlüdür. MÜŞTERİ diğer müşterileri rahatsız etmemek, diğer tesis müşterilerinin hizmet alımlarına herhangi bir engel oluşturmamakla yükümlüdür. Yasal yükümlülükler de bu kapsamdadır. Müşterinin yanında hizmetten yararlanan diğer tüketiciler de işbu sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.


4- Sözleşme hükümleri her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır.


5- Bu sözleşme, MÜŞTERİ’nin OTEL internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması, ödemesini tam olarak OTEL’e veya anlaşmalı olarak çalışılan acentalara yapması ile başlar. MÜŞTERİ tarafından ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.